O Nás

Dúbravská oáza pokoja a oddychu

Dúbravská oáza pokoja a oddychu je nezisková organizácia zameraná na vytvorenie domova pre seniorov a poskytovanie sociálnych služieb a zdravotných služieb.
Otvorili sme pre Vás nové zariadenie sociálnych služieb v Bratislave-Dúbravke v krásnom lesnom prostredí pod Devínskou Kobylou, ktoré bude patriť k jednému z najväčších a najkomplexnejších zariadení na území Bratislavského samosprávneho kraja.

Rozsiahly areál umožnuje pokojné trávenie jesene života ako aj pre aktívnych seniorov, tak aj pre seniorov odkázaných na pomoc opatrovateľského a ošetrovateľského personálu. Krásne prostredie a množstvo zákutí umožní si nájsť súkromie malým skupinkám obyvateľov tohto zariadenia a ich rodinným príslušníkom.

I don’t think that I will ever be able to find the words to express my deep gratitude to you for all that you have done for me and continue to do. You are, quite literally, my lifesaver.

Linda Roberts, Wood Worker

I cannot thank you enough for your understanding and support through some difficult times. It is refreshing to work with someone who provides the utmost in professionalism and kindness.

Hugh Kelley, Lawyer

Team of professionals have helped us to improve many aspects of our life, social life included. The personal assistent works hard, we do not need to follow her around, she knows what to do.

Angelina Collier, Manager